DOKUMENTI

  SARADNJA

GALERIJA
SUSRETI

    LINKOVI

 

 Okruzi

PREDSEDNIK

SEKRETAR

SREMSKI

JUŽNOBANATSKI

KOLUBARSKI

PODUNAVSKI

ZAJEČARSKI

JABLANIČKI

ZAPADNOBAČKI

KOSOVSKOMETOH

PČINJSKI

MAČVANSKI

POMORAVSKI

BOR-ZAJEČAR

ZLATIBORSKI

Preds.POS KiM

SEVERNOBAČKI

JUŽNOBAČKI

RAŠKI

BRANIČEVSKI

SEVERNOBANATSKI

SREDNJEBANATSKI

ŠUMADIJSKI

NIŠAVSKI

JSO

BEOGRAD

BEOGRAD-Predsed.

VOJVODINA-Pred.

 

EUROFERDOP

 

 Informišite se o najnovijim aktivnostima EUROFEDOP

 

Susreti Pravosuđa


Poštovane kolege, vi ste neposredni organizatori ekipe vašeg okruga - Grada, za učešće članstva ovog Sindikata na  susretima pravosuđa

 opširnije

Susreti ARHIVA

Poseta broj:

 

 WebMaster


ATRIUM GROUP

Spisak članova Republičkog Odbora mandati za period 2015 - 2020.

 

Red.
broj

 Prezime i ime

 Okrug-Grad
 Napomena
1 Slađanka Milošević predsednica Sindikata Prvo osnovno javno tužilaštvo
2 Vlada Alfirović predsednik POS Vojvodine Sudska jedinica Inđija
3 Dejan Stojisavljević predsednik POS Kosova i Metohije Više javno tužilaštvo Zvečan
4 Ivica Cvetković  predsednik Gradskog odbora Prvi osnovni sud u Beogradu
5 Gordana Nenadić GO Beograd Privredni sud Beograd
6 Nataša Đorđeski GO Beograd Prekršajni apelacioni sud Beograd
7 Mlađen Novaković GO Beograd Specijalna zatvorska bolnica
8 Dragan Marković Mačvanski okrug Prekršajni sud Šabac
9 Nada Kepić Zlatiborski okrug Prekršajni sud Užice
10 Verka Dodić Južnobanatski okrug Privredni sud Pančevo
11 Nenad Branković Braničevski okrug Osnovni sud Požarevac
12 Dragoljub Kuridža predsednik JSO ustanova za izvršenje krivičnih sankcija Kazneno-popravni zavod Sombor
13 Branislav Simjanovski Sremski okrug Viši sud Sremska Mitrovica
14 Aleksandar Marković Kosovsko-Metohijski okrug Prekršajni sud K. Mitrovica
15 Saša Stojanov Zaječarski okrug Prekršajni sud Zaječar
16 Vesna Bošnjak Zapadnobački okrug Osnovni sud Vrbas - SJ Kula
17 Ljiljana Jeličić Severnobački okrug Osnovni sud Subotica
18 Milutin Sandulović Borski okrug Prekršajni sud Negotin
19 Andrijana Petrović Nišavski okrug Apelaciono pravosuđe Niš
20 Ivica Stanković Pčinjski okrug Osnovni sud Vranje
21 Mira Milić Raški okrug Privredni sud Kraljevo
22 Ljubiša Mihajlović Jablanički okrug Osnovni sud Leskovac
23 Mileta Petković Kolubarski okrug Osnovni sud Valjevo
24 Predrag Jocić Podunavski okrug Osnovni sud Smederevo
25 Igor Milosavljević Pomoravski okrug Viši sud Jagodina
26 Đorđe Karišić Srednjebanatski okrug Osnovni sud Zrenjanin
27 Svetlana Vojnović Južnobački okrug Privredni sud Novi Sad
28 Zvonko Tomašević GO Beograd KPZ Padinska Skela ( novi zatvor)
29 Andreja Janković JSO KPZ Požarevac

30

Vladan Mitić

JSO

VPD Kruševac

31 Branislav Bursać JSO KPZ Sremska Mitrovica
32 Miloš Tasić JSO Okružni zatvor Leskovac
33 Dalibor Gobeljić Šumadijski okrug Prekršajni sud Kragujevac
 

 


Novosti || O Nama || Program || Pristupnica || RO || Nazad